Vsetínský minipivovar Valášek

ONLINE
Czech English German Russian Spanish

  Penzion Valášek

  Poloha penzionu - Restaurace s penzionem Valášek se nachází v blízkosti centra města Vsetína cca 200 m od Dolního náměstí. Nabízí kvalitní ubytovací a gastronomické služby, které vyhoví i požadavkům náročnější klientely, hledající vysokou kvalitu poskytovaných služeb nebo jen posezení s přáteli.

  Vybavení pokojů - Nabízíme k ubytování 5 dvojlůžkových pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Součástí každého pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Dále je na pokoji k dispozici neomezené bezdrátové i kabelové připojení k internetu, LCD televize s 45 programy.Na každém pokoji naleznete i deku. V ceně je zahrnuta bohatá snídaně,  poplatek městu DPH a ke každému pokoji parkovací místo.

  Doporučení - V nově zařízených pokojích a apartmánu Vám zajistíme pohodu a  příjemný pobyt na Vaší dovolené nebo pracovní cestě, včetně standardních služeb.

  Pro sportovně založené - Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí k dispozici - krytý bazén s tobogánem cca 200 m,  zimní stadion, tenisové kurty,  Bikearéna Semetín - cca 5 km,  půjčovna  kol na Infu Vsetín - cca 350 m  velké množství běžkařských tratí,  pět značených cyklotras, stezky pro pěší turistiku, začíná zde i naučná stezka "Okolím Vsetína" a  stezka "Semetínské rybníky".
  Okolí - K dalším známým místům v okolí Vsetína, které stojí za zmínku, patří sklářské městečko Karolinka, dále pak Velké Karlovice a v neposlední řadě Rožnov pod Radhoštěm, kde je unikátní centrum lidového stavitelství Valašské muzeum v přírodě.Dojezdem kola , autem nebo vlakem jste brzy v kásných Velkých Karlovicích Rožnově pod Radhoštěm nebo v Lešné - nejkrásnější ZOO v České republice.

  Námi poskytované služby:

  • restaurace s celodenním provozem - v létě letní zahrádka u potoka a přední zahrádka pro kolaře i se stojanem na kola
  • rauty, svatby, pohřby, narozeniny, firemní i maturitní  večírky,společenské akce
  • neomezené internetové připojení
  • platba stravenkami (SodexhoPass, Ticket Restaurant, Chegue Déjeuner, Syas Déjeuner)

 

 Vážení hosté, od října do dubna vás v neděli ubytujeme pouze do 18 hodin (restaurace je v těchto měsících v neděli zavřená). Děkujeme za pochopení.

 Objednávky a rezervace vyřizujte buď přímo v pivovaru nebo nám je můžete zavolat na mobil +420 773 025 454, případně je můžete zaslat emailem na adresu hotel@minipivovar.com nebo provozni@minipivovar.com

 Přijímáme tyto platební karty.


Pivní speciály, výborná kuchyně, penzion, akce, svatby, oslavy
Rodinný minipivovar Valášek, Dolní Jasénka 190, Vsetín 755 01